Нажмите чтобы отправить нам e-mail:
a7785105@ukr.net

тел. 067-778-51-05
тел. 794-34-76

Наши работы

КРІПЛЕННЯ КАРНИЗІВ

Карниз кріпиться на стіні, стелі або віконній рамі.

Встановлюючи карниз на стіні, необхідно слідувати інструкціям виробника. Спочатку потрібно перевірити міцність і надійність кріплень і наявність в комплекті додаткових кронштейнів, що встановлюються в середині і що не дозволяють карнизу прогинатися під тягарем штор або завісок.

При монтажі карнизів їх положення слід виставляти по рівню.

Якщо над вікном є бетонна перемичка або стіна погано заштукатурена, можна закріпити карниз на дерев'яній рейці, заздалегідь встановленій над вікном.

Карнизи можна прикріпити до стіни або стелі за допомогою вхідної в комплект фурнітури. Вони бувають укомплектовані також дюбелями і шурупами.

Якщо стіни обштукатурені, слід використовувати додаткове жорстке кріплення (пробки). За наявності над вікном декоративного елементу можна пригвинтити карниз до нього зсередини.

Завдяки використанню різних по конструкції настінних кронштейнів, карнизи, а з ними і штори можна розташувати на деякій відстані від стенів, враховуючи виступаючі елементи, наприклад, опалювальні батареї, підвіконня. Ця ж особливість конструкції карнизів дозволяє розташувати позаду штор жалюзі, що згортаються, і декоративні завіски.

При кріпленні штанги над вікном рекомендується дотримувати наступні основні вимоги: відстань від стіни до точок кріплення має бути — 10 см, довжина виступаючих частин штанг з боків отвору — 15-20 см.

Кронштейни бажано кріпити до стіни приблизно в 3 см від торців штанги, щоб на неї можна було надіти гардинове кільце. В цьому випадку край штори точно збігатиметься з торцем штанги.

Якщо на вікні планується повісити ламбрекен, необхідно залишити місце між стелею і карнизом для кріплення кронштейнів.

При важких завісах необхідно добре укріпити кронштейни на дерев'яній планці, пригвинченій до стіни над вікном. Карнизи, на які навішуються важкі штори, повинні мати додаткові кріплення, розташовані близько один від одного.

Якщо штори повинні відкривати підвіконня або ручки французького вікна, карниз потрібно винести вперед на достатню відстань.

Карнизи-штанги краще встановлювати на рівних поверхнях, але якщо їх з'єднати металевими або дерев'яними кутовими роз'ємами, можна закріпити ці карнизи на арочному або еркерному вікні.

Штанги кріпляться до стель або стін за допомогою кронштейнів. Для установки в уступах вікон застосовуються спеціальні кронштейни. Довгі або призначені для підвішування важких портьєр штанги рекомендується закріплювати додатковими кронштейнами, розташованими на однаковій відстані один від одного.